S prací paní Kolaříkové jsme byli velmi spokojeni. Zohlednila naše požadavky, citlivě navrhla změny a dodržela požadovaný termín. Ocenili jsme, že se orientuje v nejnovějšíci materiálech a technologiích, čímž vnesla neotřelé prvky do celé rekonstrukce. Spolupráci s paní Kolaříkovou můžeme srdečně doporučit..

Mgr. Tereza Skořepová, Zlín

Dakujem  pani Kolarikove za profesionalny pristup , za krasne, prakticke a esteticke vytvorenie navrhu na zariadenie domu a  zaroven vyber materialov a celkovu realizaciu, vystihla presne moj zivotny styl a vytvorila harmonicke a krasne byvanie. Doporucujem i dalsim klientom.

Iveta Satrapová, Bratislava

Potřebovali jsme pomoci s interiérem našeho bytu  a paní Kolaříková v našem relativně malém prostoru využila každé místo.  Prostor byl navržen citlivě, působí útulně i zároveň účelně.
Byt nyní vyzařuje příjemný pocit domácího tepla a cítili jsme se tu hned jako doma. Služby paní Kolaříkové můžeme určitě doporučit.

Mgr. Tomáš Hamerník, Praha

Jitka Kolaříková je designérka s velkým srdcem. Je to člověk, který umí naslouchat a vnést do našeho domova to, co mu právě chybí …. to, co sami nedokážeme někdy ani slovy vyjádřit.
Nesmírně si jí vážím jako člověka i jako designéra s obrovským přehledem a profesionalitou.

Hana Hortová , Brno

Návrh realizace kuchyně ve francouzském stylu do novostavby RD : po dlouhém hledání se nám podařilo nalézt designérku, která byla schopna nejen navrhnout styl, který vyčetla z našich představ, ale dotáhnout celý návrh tak, aby splňoval i funkčnost.  Kuchyň používáme již čtvrtým rokem a nenacházíme nic co bychom chtěli změnit – vše bylo na papíře vymyšlené přesně tak jak mělo být – prostě dokonalé.  Více není nutné dodávat………..

manželé Hurdovi, Plzeň

Mým snem bylo mít krásného ušáka na čtení knih a relaxaci. Prostě mít takový svůj koutek, kam se dá zalézt po práci a na chvíli si odpočinout. Paní Kolaříková velice pružně zareagovala na moje přání a pomohla mi zorientovat se v nepřehledné nabídce různých křesel. Dostala jsem na výběr z křesel konfekčních, designových, i z křesel na míru potažených. Během krátké doby jsem si vybrala a s její pomocí zrealizovala svůj sen. Nakonec jsem si koupila ušáka i do své zubní ordinace  pro čekající doprovod pacientů. Všichni jsou z komfortu nadšeni :-). Upřímně děkuji a doporučuji.

MUDr. Jana Oulická, Plzeň

Mohu jedině doporučit. Maximální profesionální spolupráce, perfektní nápady. Ještě jednou velice děkuji.

Jitka Vorlická, Plzeň

Jsme velmi spokojeni s návrhem interiéru podkrovního bytu, s moderním a funkčně vyřešeným prostorem.

manželé Šaškovi, Letovy

Paní Jitka Kolaříková nám navrhovala řešení obývacího pokoje, kde jsme chtěli umístit krbová kamna a potýkali jsme se s rozměrem a dispozicí místnosti. Jejím návrhem jsme byli nadšení, vyřešil to, co jsme potřebovali a navíc byl originální.  Navrhla celkovou změnu dispozičního řešení obývacího pokoje a krbová kamna navrhla originálně umístit na skleněnou podestu nad volný prostor schodiště. Celé schodiště navrhla ohraničit skleněným zábradlím. Její návrh obývací pokoj zvětšil jak fakticky, tak opticky.  Realizaci jejího návrhu u nás obdivují všechny návštěvy. Se spoluprací s paní Jitkou Kolaříkovou jsme byli velmi spokojení.

manželé Staňkovi, Horažďovice

Oslovila jsem Jitku jako svou kamarádku, jestli by mi nepomohla s kompletní renovací pokoje dcery v našem domě v Praze. I když tehdy Jitka teprve studovala a učila se, musím říct, že její nápady byly zajímavé a mnohé jsme skutečně při vytváření pokoje použili. Jednalo se o pokoj 25m2, v prvním patře domu, pokoj měl sloužit jak ke studiu pro tehdy 18ti letou dívku na gymnáziu, tak k odpočinku a relaxaci. Myslím, že realizace se povedla a že Jitka citlivě vyšla vstříc požadavkům mé dcery.

MUDr. Dita Pichlerová, Praha

Paní Kolaříkovou můžeme jen doporučit. Poprosili jsme ji, aby nám vyřešila panelákovou kuchyň a obývací pokoj…není tady dost místa, ale paní Jitka si poradila…splňuje to jak svůj účel, tak jednoduchost a praktičnost…je velice přijemná ve vystupování a ve všech požadavcích vyjde vstříc, poradí a tak ji vřele všem doporučujeme.

manželé Čadovi, Zlín

Paní designérka Jitka Kolaříková má jedinečný styl. Její doménou je láska k překrásným materiálům. Společným propojením osobitosti a elegance vznikají neotřelé návrhy interiéru.

Monika Jonášová, Ostrava

S výsledkem realizace jsme velmi spokojeni, zejména s řešením obývacího pokoje. Byl dodržen dohodnutý termín a cena. Výborná kvalita a velmi vstřícný přístup. Vřele doporučujeme!

Ing. Jiří Pjatkan, Zlín